Cykl I Mistrzowski

Cykl I Mistrzowski to cykl 4 turniejów. Ostatni turniejem będą XI Mistrzostwa Pomorza, które rozegrane zostaną w kwietniu 2021 roku.

Zasady ogólne:
1. Każdy turniej cyklu wyłania zwycięzcę poszczególnej rozgrywki.
2. Zwycięzcę całego cyklu poznamy po ostatnim turnieju cyklu.
3. Ostatnim turniejem są Mistrzostwa Pomorza, gdzie poza zwycięzcą całego cyklu poznamy również kolejnego Mistrza Pomorza.
4. Organizatorem jest stowarzyszenie Squash Pomorze.
5. Każdy turniej będzie rozgrywany w innym miejscu z osobnym regulaminem.
6. Punkty za turniej do cyklu naliczane są zgodnie z punktacją PZSQ za rangę turnieju.

Harmonogram:
17 Październik 2020 – Aqua Fit&Squash Reda
19 Grudzień 2020 – Centrum Sportów Rakietowych Gdańsk
23 Styczeń 2021 – Good Luck Club Gdynia
10 Kwiecień 2021 – Mistrzostwa Pomorza – w trakcie ustalania

Wyniki:

Squash Pomorze Cykl I Mistrzowski Runda 1 – OPEN
Squash Pomorze Cykl I Mistrzowski Runda 1 – OU11

18stka MAKSA !! Squash Pomorze B+ Cykl I Mistrzowski runda 2 – OPEN
18stka MAKSA !! Squash Pomorze B+ Cykl I Mistrzowski runda 2 – DAMSKI OPEN
18stka MAKSA !! Squash Pomorze B+ Cykl I Mistrzowski runda 2 – OU11
18stka MAKSA !! Squash Pomorze B+ Cykl I Mistrzowski runda 2 – OU15

Squash Pomorze – Cykl I Mistrzowski Runda 3

XI Mistrzostwa Pomorza by Squash Pomorze

Klasyfikacja OPEN:

MiejsceImię i nazwiskoI runda (B4)II runda (B3)III rundaIV rundaSuma
1Marcin Sikorski185170.70355.7
2Dominik Kowalski153.50190.84344.34
3Daniel Kantor230230
4Michał Bakulski110.2491.72201.96
5Jakub Kaczyński126.1574.17200.32
6Paweł Raczyński98.4477.28175.72
7Paweł Makowski103.9968.44172.43
8Paweł Małocha70.6095.93166.53
9Krzysztof Jaszewski93.4471.22164.66
10Maksymilian Makowski156.84156.84
11Marcin Cirocki84.6865.80150.48
12Wojciech Stasiak146.04146.04
13Marcin Wilski88.8856.51145.39
14Krzysztof Parciak137.31137.31
15Dariusz Korzeniewski137.05137.05
16Marcin Bernatowicz77.1658.66135.82
17Marcin Rakocki80.7950.69131.48
18Nazia Mohamed129.28129.28
19Grzegorz Siegert73.7854.47128.25
20Bartosz Paczesny122.39122.39
21Damian Makaron59.6660.91120.57
22Paweł Kocoń117.47117.47
23Artur Gruszczyński116.17116.17
24Józef Haller110.50110.50
25Andrzej Rodzin105.27105.27
26Paweł Włodarski100.44100.44
27Andrzej Gidziński87.7887.78
28Artur Wójcik84.0784.07
29Jan Cichosz80.5780.57
30Jakub Arażny67.6267.62
31Damian Kaczkowski64.8164.81
32Alex Winter63.2963.29
33Filip Bakulski62.1662.16
34Alicja Morawska57.2957.29
35Przemysław Górski55.0555.05
36Agnieszka Morawska52.9252.92
37Rafał Szlązak52.5452.54
38Anna Morawska50.9150.91
39Michał Kapitański48.9348.93
40Jakub Raczak47.2647.26
41Krzysztof Przybyszewski45.6745.67
42Hubert Rutkowski44.1544.15
43Andrzej Brzoza42.7142.71

Klasyfikacja DAMSKA:

MiejsceImię i nazwiskoII runda (B4)III rundaIV rundaSuma
1Nazia Mohamed185.00185.00
2Małgorzata Saunders140.71140.71
3Agnieszka Morawska114.42114.42
4Ewa Kaszyńska94.6294.62
5Alicja Morawska78.3178.31
6Anna Morawska64.3164.31
7Aleksandra Pawlik51.9951.99
8Ekaterina Romanova41.0241.02

Klasyfikacja OU11:

MiejsceImię i nazwiskorunda I (B4)runda II (B4)runda IIIrunda IVSuma
1Adam Szumilewicz185.00185.00370.00
2Michael Saunders106.79134.31241.1
3Kacper Serniak136.45102.98239.43
4Franciszek Bakulski84.1078.85162.95
5Michał Łapiński65.2665.26

Klasyfikacja OU15:

MiejsceImię i nazwiskorunda II (B4)runda IIIrunda IVSuma
1Hubert Rutkowski185.00185.00
2Michał Szumilewicz134.31134.31
3Igor Kurałowicz102.98102.98
4Kacper Serniak78.8578.85