II Cykl Squash Pomorze

II Cykl Squash Pomorze to cykl 4 turniejów organizowanych przez Stowarzyszenie Squash Pomorze, rozrywanych w sezonie 2021/22. Ostatnim, czwartym turniejem cyklu, jest turniej XII Mistrzostwa Pomorza.

Zasady ogólne:
1. Każdy turniej cyklu wyłania zwycięzcę poszczególnej rozgrywki.
2. Zwycięzcę całego cyklu poznamy po ostatnim turnieju cyklu.
3. Ostatnim turniejem są Mistrzostwa Pomorza, gdzie poza zwycięzcą całego cyklu poznamy również kolejnego Mistrza Pomorza.
4. Organizatorem jest stowarzyszenie Squash Pomorze.
5. Każdy turniej będzie rozgrywany w innym miejscu z osobnym regulaminem.
6. Punkty za turniej do cyklu naliczane są zgodnie z punktacją PZSQ za rangę turnieju.

Harmonogram:

23 Październik 2021 – Hedonia Squash Gdańsk

Strona turniejowa:
🏆 Urodzinowe Party – 1 turniej II Cyklu Squash Pomorze – Squash Pomorze (bo5.pl)

Wyniki:
Urodzinowe Party – 1 turniej II Cyklu Squash Pomorze – (tournament.tools) – OPEN
Urodzinowe Party – 1 turniej II Cyklu Squash Pomorze – (tournament.tools) – DAMSKA OPEN
Urodzinowe Party – 1 turniej II Cyklu Squash Pomorze – (polskisquash.pl) – OU15

18 Grudzień 2021 – 3 Urodziny Squash Pomorze – Good Luck Club Gdynia

Strona turniejowa:
🏆 3 Urodziny Squash Pomorze – 2 turniej II Cyklu Squash Pomorze – Squash Pomorze (bo5.pl)

Luty/Marzec 2022 – do ustalenia

Kwiecień 2022 – XII Mistrzostwa Pomorza – do ustalenia

Klasyfikacja OPEN:

Lp.Imię I nazwiskoRI (B3)RIIRIIIRIVSuma
1Wojciech Stasiak230230
2Bartosz Paczesny190.84190.84
3Andrzej Rodzin170.7170.7
4Nikodem Korzeniewski156.84156.84
5Kamil Rybarczyk146.04146.04
6Bartłomiej Wrzosek137.05137.05
7Maksymilian Makowski129.28129.28
8Dominik Kowalski122.39122.39
9Artur Wójcik116.17116.17
10Robert Rygiel110.5110.5
11Marcin Cirocki105.27105.27
12Paweł Raczyński100.44100.44
13Andrzej Gidziński95.9395.93
14Arkadiusz Pawlak91.7291.72
15Marcin Rakocki87.7887.78
16Paweł Makowski84.0784.07
17Jarosław Grunt80.5780.57
18Krzysztof Migus77.2877.28
19Robert Połom74.1774.17
20Artur Bury71.2271.22
21Adrian Pomorski68.4468.44
22Hubert Rutkowski65.865.8
23Marcin Bernatowicz63.2963.29
24Maciej Pałasz60.9160.91
25Paweł Włodarski58.6658.66
26Jakub Krzysztof Raczak56.5156.51
27Grzegorz Siegert54.4754.47
28Przemysław Górski52.5452.54
29Marcin Patalon50.6950.69
30Michał Wojtkowiak48.9348.93
31Damian Makaron47.2647.26
32Juliusz Koropecki45.6745.67

Klasyfikacja OPEN DAMSKA

Lp.Imię I nazwiskoRI (B4)RIIRIIIRIVSuma
1Magdalena Waszkiewicz185185
2Paulina Kozikowska140.71140.71
3Ewa Brzozowska114.42114.42
4Agnieszka Morawska94.6294.62
5Dorota Wierzbowska78.3178.31
6Aleksandra Pawlik64.3164.31
7Ewa Kaszyńska51.9951.99
8Monika Romanowska41.0241.02

Klasyfikacja OU15

Lp.Imię I nazwiskoRI (B4)RIIRIIIRIVSuma
1Hubert Rutkowski185185
2Błażej Jażdżewski134.31134.31
3Nina Karczemna102.98102.98
4Igor Kurałowicz78.8578.85