Cykl I Mistrzowski

Cykl I Mistrzowski to cykl 4 turniejów organizowanych przez Stowarzyszenie Squash Pomorze, rozgrywanych w sezonie 2020/21. Ostatnim, czwartym turniejem cyklu, jest turniej XI Mistrzostwa Pomorza.

Zasady ogólne:
1. Każdy turniej cyklu wyłania zwycięzcę poszczególnej rozgrywki.
2. Zwycięzcę całego cyklu poznamy po ostatnim turnieju cyklu.
3. Ostatnim turniejem są Mistrzostwa Pomorza, gdzie poza zwycięzcą całego cyklu poznamy również kolejnego Mistrza Pomorza.
4. Organizatorem jest stowarzyszenie Squash Pomorze.
5. Każdy turniej będzie rozgrywany w innym miejscu z osobnym regulaminem.
6. Punkty za turniej do cyklu naliczane są zgodnie z punktacją PZSQ za rangę turnieju.

Harmonogram:

17 Październik 2020 – Aqua Fit&Squash Reda

Strona turniejowa:

SQUASH POMORZE PZSq B+ Cykl I Mistrzowski runda 1 – 2020-10-17 – Tournament.Tools

Wyniki PZSQ:

Squash Pomorze Cykl I Mistrzowski Runda 1 – OPEN
Squash Pomorze Cykl I Mistrzowski Runda 1 – OU11

19 Grudzień 2020 – Centrum Sportów Rakietowych Gdańsk

Strona turniejowa:
🏆 18stka MAKSA !! Squash Pomorze B+ Cykl I Mistrzowski runda 2 – Squash Pomorze (bo5.pl)

Wyniki PZSQ:
18stka MAKSA !! Squash Pomorze B+ Cykl I Mistrzowski runda 2 – OPEN
18stka MAKSA !! Squash Pomorze B+ Cykl I Mistrzowski runda 2 – DAMSKI OPEN
18stka MAKSA !! Squash Pomorze B+ Cykl I Mistrzowski runda 2 – OU11
18stka MAKSA !! Squash Pomorze B+ Cykl I Mistrzowski runda 2 – OU15

11 Kwiecień 2021 – Good Luck Club Gdynia

Strona turniejowa:
Przywitanie Wiosny! Squash Pomorze B+ Cykl Mistrzowski Runda 3 – 2021-04-11 – Tournament.Tools

Wyniki PZSQ:
Przywitanie Wiosny! Squash Pomorze Cykl I Mistrzowski runda 3 – OPEN

29 Maj 2021 – XI Mistrzostwa Pomorza – Hedonia Gdańsk

Strona turniejowa:
40stka Wojtka, XI Mistrzostwa Pomorza – Squash Pomorze B+ Cykl I Mistrzowski runda 4 – 2021-05-29 – Tournament.Tools

Wyniki PZSQ:
40stka Wojtka, XI Mistrzostwa Pomorza – Squash Pomorze B+ Cykl I Mistrzowski runda 4 – OPEN
40stka Wojtka, XI Mistrzostwa Pomorza – Squash Pomorze B+ Cykl I Mistrzowski runda 4 – DAMSKA OPEN

Zwycięzcy Cyklu I Mistrzowskiego

🏆🥇 Marcin Sikorski, I miejsce
🥈 Dominik Kowalski, II miejsce
🥉 Maksymilian Makowski, III miejsce

Klasyfikacja OPEN:

Lp.Imię i nazwiskoRI (B4)RII (B3)R III (B3)RIV (B2)Suma
1Marcin Sikorski185170.7230275860.7
2Dominik Kowalski153.5190.84146.04228.18718.56
3Maksymilian Makowski156.84156.84174.61488.29
4Wojciech Stasiak146.04170.7146.33463.07
5Bartosz Paczesny122.39116.17204.1442.66
6Daniel Kantor230190.84420.84
7Jakub Kaczyński126.1574.17110.585.16395.98
8Andrzej Rodzin105.27137.05138.9381.22
9Marcin Rakocki80.7950.69100.44125.87357.79
10Krzysztof Jaszewski93.4471.2277.2896.34338.28
11Paweł Makowski103.9968.4484.0765.13321.63
12Marcin Wilski88.8856.5158.66100.51304.56
13Artur Wójcik84.07105.27104.95294.29
14Paweł Raczyński98.4477.2850.6962.81289.22
15Paweł Małocha70.695.9354.4767.57288.57
16Grzegorz Siegert73.7854.4756.5172.83257.59
17Marcin Cirocki84.6865.892.4242.88
18Józef Haller110.5132.12242.62
19Andrzej Gidziński87.7874.1778.67240.62
20Nikodem Korzeniewski95.93120.09216.02
21Damian Makaron59.6660.9145.6746.35212.59
22Nazia Mohamed129.2881.83211.11
23Michał Bakulski110.2491.72201.96
24Artur Gruszczyński116.1780.57196.74
25Maciej Wyskiel187.53187.53
26Paweł Włodarski100.4465.8
27Kamil Rybarczyk163.78163.78
28Przemysław Kucza154.57154.57
29Hubert Rutkowski44.1552.5456.51153.2
30Jakub Krzysztof Raczak47.2642.7158.51148.48
31Krzysztof Parciak137.31137.31
32Dariusz Korzeniewski137.05137.05
33Marcin Bernatowicz77.1658.66135.82
34Tomasz Malinowski129.28129.28
35Jarosław Grunt122.39122.39
36Paweł Szydlik60.9160.61121.52
37Patryk Pykało47.2672.83120.09
38Paweł Kocoń117.47117.47
39Damian Rozwadowski114.17114.17
40Mateusz Sobiecki109.67109.67
41Robert Połom48.9352.79101.72
42Mateusz Traczyk44.1549.4293.57
43Piotr Zakryś91.7291.72
44Daniel Lewański88.6888.68
45Tomasz Opęchowski87.7887.78
46Ewa Brzozowska41.3341.0182.34
47Jan Cichosz80.5780.57
48Sebastian Parszutowicz71.2271.22
49Kamil Patecki70.1370.13
50Adrian Pomorski68.4468.44
51Jakub Arażny67.6267.62
52Damian Kaczkowski64.8164.81
53Dawid Deja63.2963.29
54Alex Winter63.2963.29
55Filip Bakulski62.1662.16
56Alicja Morawska57.2957.29
57Przemysław Górski55.0555.05
58Dariusz Pillath54.6154.61
59Agnieszka Morawska52.9252.92
60Rafał Szlązak52.5452.54
61Marcin Antczak51.0651.06
62Anna Morawska50.9150.91
63Michał Kapitański48.9348.93
64Aleksandra Szumska47.8447.84
65Krzysztof Przybyszewski45.6745.67
66Bartłomiej Maciejewski44.9244.92
67Witold Wiśniewski43.5543.55
68Andrzej Brzoza42.7142.71
69Patryk Smalarz42.2542.25
70Mariusz Brożyński40.0240.02
71Tomasz Maćkun39.8239.82