W sezonie 2020/21, do rozgrywek Polskiej Ligii Squasha zgłoszonych zostało 21 drużyn damskich, 91 męskich oraz 9 juniorskich. Z czego w regionie pomorskim 5 drużyn męskich oraz 1 drużyna juniorska. Składy wszystkich zgłoszonych drużyn są dostępne na stronie PZSQ – Polskia Liga Squasha.

Jeżeli chodzi o drużynę juniorską – Stangiel WSB Squash Team, to jest ona automatycznie promowana do udziału w Drużynowych Mistrzostwach Polski. Co się zaś tyczy się drużyn męskich, to w DMP zagra zwycięzka ekipa etapu lokalnego, natomiast zespół który zajmie drugą lokatę ma również taką szansę, o awans walczyć będzie w barażach. Faworytem tegorocznych rozgrywek jest zwycięzca kilku poprzednich edycji, zespół Squash Pomorze. Ze względu na bardzo wyrównany poziom pozostałych drużyn bardzo ciekawie zapowiada się walka o drugą pozycję. A może w tym roku będziemy świadkami niespodzianki – zmiany na pozycji leadera :)? Z pewnością szykuje się prawdziwa uczta dla fanów, trójmiejskiego i nie tylko, squasha. Można spodziewać się wielu zaciętych pojedynków i squashowych emocji. 

Rozgrywki na poziomie lokalnym podzielone zostały na 2 rundy. Drużyny zagrają w systemie każdy z każdym, po dwa mecze. Runda pierwsza ma zostać rozegrana 5 grudnia 2020 w klubie Good Luck Club Gdynia, natomiast druga 27 lutego 2021 (lokalizacja w trakcie ustalania).

Wyniki można śledzić na stronie rozgrywek.