W sezonie 2019/2020 w regionie pomorskim w rozgrywkach mężczyzn zagra ponad 60 zawodników podzielonych na 8 zespołów:

Squashlive Blenders (Elbląg)

Zwycięska drużyna kwalifikuje się do finałów Drużynowych Mistrzostw Polski, natomiast drugi zespół będzie miał szanse zakwalifikowania się dzięki udziałowi w barażach.

Do damskich rozgrywek zgłoszona została czterosobowa drużyna Squash Pomorze Lejdis. Zespół automatycznie zostaje zakwalifikowany do finałów DMP.

Poraz pierwszy w historii naszego regionu utworzona została drużyna juniorska. Stangiel Squash Pomorze Team składa się z 13 juniorów, zespół automatycznie zakwalifikowany do udziału w DMPJ. Rozgrywki juniorskie podzielone są na kategorie wiekowe.

Rozgrywki męskie podzielone zostały na trzy sesje, a kluby gospodarze, zostały wyłonione w drodze losowania spośród tych, które wyraziły chęć organizacji tegorocznej edycji. Terminarz wygląda następująco:

7 Grudnia – Good Luck Club Gdynia
25 Stycznia – Stangiel Tenis & Squash Kowale
20 Czerwca – Aqua Fit & Squash Reda (przesunięta z powodu lockdownów)